Jesteś tutaj > Aktualności
mapa na telefonie komórkowym trzymana w dłoni
Mapa Bełżyc
Zdjęcie dwóch osób z wagą i młotkiem sędziowskim
Nieodpłatna pomoc prawna
Platforma zakupowa
Platforma zakupowa
Na zdjęciu osoba rozliczająca podatki na komputerze
Stawki podatkowe obowiązujące w 2023 roku
Na grafice widnieją cztery osoby, u góry grafiki znajduje się biały napis o treści  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców 2021.  Na dole znajduje się napis Liczymy się dla Polski !
Narodowy Spis Powszechny
Osoba podpisująca dokument
RCL - Dziennik Ustaw i MP
Grafika zawiera po lewej stronie flagę Polski, a po prawej stronie widnieje godło Polski
Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej
Logo Monitor Polski na białym tle. Pod tłem zdjęcie.
Monitor Polski
Grafika zawiera po lewej stronie flagę Polski, a po prawej stronie widnieje godło Polski
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Logo Powiatu Lubelskiego na białym tle. Pod tłem zdjęcie Lublina.
Powiat Lubelski
Logo PROEKOB na białym tle. Pod tłem zdjęcie.
Proekob
Logo Firmy na białym tle. Pod tłem zdjęcie.
Miasto i biznes
Grafika zawiera po lewej stronie flagę Polski, a po prawej stronie widnieje godło Polski
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Aktualności DRUKUJ ZAPISZ

Grafika zawiera leżące róże na białych deskach. Po środku znajduje się herb gminy Bełżyce, poniżej napis Konkurs Kobieta roku Gminy Bełżyce. Po lewej stronie znajduje się biały kwadrat zawierający kontury twarzy trzech kobiet.
Opublikowane dn. 02-02-2023

Burmistrz Bełżyc ogłasza konkurs „Kobieta Roku Gminy Bełżyce”

Celem Konkursu jest propagowanie aktywnych i przedsiębiorczych kobiet, które swoją działalnością w okresie ostatnich dwóch lat przyczyniają się do rozwoju gospodarczego i społecznego gminy Bełżyce oraz inspirują innych i stanowią wzór do naśladowania.

Czytaj więcej
Grafika zawiera zielone tło z białym napisem zwrot podatku akcyzowego. poniżej żółty napis za paliwo rolnicze.
Opublikowane dn. 01-02-2023

Zwrot podatku akcyzowego za paliwo rolnicze 2023

Informujemy, że każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy zużyty do produkcji rolnej powinien w terminie od 1 lutego 2023 r. do 28 lutego 2023 r. złożyć wniosek do Urzędu Miejskiego w Bełżycach wraz z fakturami VAT stanowiącymi...

Czytaj więcej
Grafika zawiera napis: Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego z zakresu kultury i sportu.
Opublikowane dn. 24-01-2023

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego z zakresu kultury i sportu w 2023 r.

W 2023 r. Zarząd Powiatu w Lublinie ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego z zakresu kultury i sportu w 2023 roku. Zlecenie realizacji zadań publicznych nastąpi w formie ich wsparcia wraz z udzieleniem...

Czytaj więcej
Grafika zawiera dwa pola prostokątne, jeden koloru granatowego, drugi koloru białego. Pierwszy prostokąt granatowy zawiera biały napis: Jesteś płatnikiem składek? Załóż konto na PUE ZUS! Zielony kolor napisu: Teraz to Twój obowiązek.
Poniżej biały prostokąt i napis koloru granatowego: Profil na PUE ZUS założysz przez Internet lub na Sali Obsługi Klienta ZUS. Obowiązek założenia konta na PUE ZUS wynika ze zmian w prawie i dotyczy wszystkich przedsiębiorców! Poniżej logo Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, adres strony internetowej www.zus.pl i logo Platformy Usług Elektronicznych.
Opublikowane dn. 23-01-2023

Obowiązek posiadania konta na PUE ZUS

Każdy płatnik składek do 30 grudnia 2022 r. powinien posiadać profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Jest to obowiązek ustawowy i dotyczy wszystkich przedsiębiorców! Więc jeśli jesteś przedsiębiorcą i nie masz jeszcze profilu na PUE, załóż go jak...

Czytaj więcej
Grafika przedstawia białe kury na ciemnym tle.
Opublikowane dn. 20-01-2023

Grypa ptaków (HPAI)

W dniu 16 stycznia 2023 r. weszło w życie rozporządzenie Nr 1 Wojewody Lubelskiego w sprawie wprowadzenia środków zmniejszających ryzyko wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) w gospodarstwach utrzymujących drób na terenie powiatów krasnostawskiego,...

Czytaj więcej
Grafika zawiera herb Gminy Bełżyce i żółty napis Gmina Bełżyce.
Opublikowane dn. 17-01-2023

Protokół

Protokół z konsultacji społecznych dotyczących „Programu współpracy Gminy Bełżyce z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023”.

Czytaj więcej
Grafika zawiera znaki piktograficzne dostępności, poniżej napis Dostępny samorząd - granty.
Opublikowane dn. 12-01-2023

Dostępny samorząd – granty

„Poprawa dostępności usług publicznych świadczonych przez Urząd Miejski w Bełżycach i jednostki organizacyjne dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym z niepełnosprawnościami”

Czytaj więcej
Grafika zawiera po środku Herb Gminy Bełżyce, poniżej informacje gmina Bełżyce.
Opublikowane dn. 09-01-2023

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Burmistrz Bełżyc informuje, że Gmina Bełżyce będzie aplikowała do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o dofinansowanie zadania w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z...

Czytaj więcej
Grafika zawiera logo programu Czyste Powietrze wraz z logami Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Lublinie i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Opublikowane dn. 09-01-2023

Program Czyste Powietrze

Uprzejmie informujemy, że nastąpiło uruchomienie nowej, zmienionej wersji Programu „Czyste Powietrze”. Od dnia 03.01.2023 r. zaczną obowiązywać nowe warunki programu.

Czytaj więcej
Grafika zawiera napis koloru błękitnego Wspieraj Seniora, po lewej stronie zawiera grafikę przedstawiającą osobę w środku na zewnątrz dłonie otulające postać.
Opublikowane dn. 05-01-2023

Rozeznanie potrzeb w zakresie realizacji Programu „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2023 – Moduł II

Gmina Bełżyce informuje, że podjęto działania zmierzające do diagnozy potrzeb realizacji Programu „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2023 – Moduł II

Czytaj więcej
Panorama
Wirtualny spacer
Logo LDG na białym tle. Pod tłem zdjęcie pierogów
Lokalna Grupa Działania
Strona archiwalna
Strona Archiwalna
Dłonie na laptopie
Powiatowe Centrum Informacji